Twoja pomoc w nauce automatyzacji

Autorska lista narzędzi no-code Natalie Pilling

W czym pomoże Ci ten narzędziownik?

Dzięki tej liście:

▶️ Oszczędzasz czas: Dostajesz pakiet narzędzi do automatyzacji zebranych w jednym miejscu, więc nie musisz spędzać wielu godzin na ich szukaniu lub porównaniu.

▶️ Masz bezpośredni dostęp do najlepszych opcji: Lista zawiera tylko wyselekcjonowane, aktualne i sprawdzone przez Natalie oraz jej zespół narzędzia, z których sami korzystają na co dzień.

▶️ Dostajesz gotowca: Lista daje ci gotowe rozwiązania, dzięki którym możesz od razu zacząć pracę nad swoimi projektami i automatyzacjami.

Pobierz bezpłatną listę narzędzi no-code Natalie Pilling

Dziękujemy! Za chwilę otrzymasz mail z linkiem do spotkania.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
🔥 Ponad 157 osób już pobrało
Zapisując się akceptujesz Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na dołączenie do newslettera NoCodeMakers prowadzonego przez Dare IT i BRAVE Courses sp. z o.o. Spokojnie, nie spamujemy i w każdej chwili możesz się wypisać :)

Ta lista w zupełności wystarczy Ci do stworzenia swoich pierwszych automatyzacji. Ułatwi Ci też poruszanie się po narzędziach no-code. Powodzenia!

1. Airtable, EasyCart, Make, Webflow i Zapier.

2. Płatności, strona www, kampanie e-mail i wiele innych zastosowań.

3. Dlaczego polecamy te narzędzia?

4. Jak możesz je zastosować w swojej codziennej pracy?

Poznaj zespół NoCodeMakers

Natalie Pilling

DareIT Co-Founder
Lead Instructor NoCodeMakers

Dzięki prawie 10-letniemu doświadczeniu jako liderka w świecie startupów technologicznych, wnoszę do NoCodeMakers wiedzę i praktyczne doświadczenie w dziedzinie narzędzi no-code i automatyzacji. Jako współzałożycielka DareIT, zbudowałam i wdrożyłam infrastrukturę no-code, która pozwala wspierać tysiące kobiet rocznie w ich przebranżowieniu do branży technologicznej z małym zespołem 5 osób (a początkowo tylko dwóch!).

Jako współzałożycielka DareIT z powodzeniem przeszkoliłam cały zespół (który nie miał wcześniej wiedzy o no-code) na ekspertów, którzy – i mówię to z dumą – aktualnie przyćmiewają mnie samą w tworzeniu i zarządzaniu systemami no-code . W ciągu ostatnich 6 lat prowadziłam również programy edukacyjne dotyczące ścieżek kariery w branży technologicznej (np. projektowanie, kodowanie, QA) dla tysięcy kobiet.

Aleksandra Bis

DareIT Co-Founder
Product Designer
Forbes 100'23

Aleksandra ma prawie 10-letnie doświadczenie w projektowaniu doświadczeń cyfrowych, kieruje i pracuje z multidyscyplinarnymi zespołami produktowymi i w różnych krajach (m.in. w Warszawie, Oslo i Berlinie).

W swojej karierze uczestniczyła we wszystkich etapach życia projektu: począwszy od badań użytkowników i testów, poprzez przygotowywanie pierwszych szkiców, ścieżek i szkieletów, aż do tworzenia prototypów oraz ostatecznego interfejsu użytkownika i systemów projektowych.

Tomek Wesołowski

No-Code Founder at Cluee.app
Bubble Certified Developer

Tomek jest CEO i założycielem Cluee.app, platformy, która przekształca freelancerów w profesjonalistów z umiejętnościami tworzenia aplikacji w Bubble oraz z nowymi narzędziami zwiększającymi produktywność.

Jest również certyfikowanym developerem i trenerem Bubble, a także twórcą wielu tutoriali na temat korzystania z Bubble, XANO i innych technologii no-code.

Ryszard Czernik

Head of No-code w Widelab
Product Designer

Rysiek jest low-cod developerem oraz doświadczonym product designerem. Prowadzi zespół no-code w Widelab. Wcześniej zbudował i kierował zespołem no-code w Toniku.

Koncentruje się na przecięciu designu, technologii no-code i tradycyjnego developmentu, aby dostarczać najlepsze rozwiązania zorientowane na użytkowników.

Opanuj no-code.

Krok po kroku!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.